Hakkımızda
Reklamlar

 

 • Projemiz, Kargo Şubeleri için 2015 yılında kurulan, 'www.kargofirmalari.org' adresinde yayınlanan, sizlere Türkiye sınırları içerisinde bulanan gelmiş geçmiş tüm Kargo Şubelerinin bilgilerini, siz değerli vatandaşlara ücretsiz olarak sunan ve hiçbir hak talep etmeyen bir web sitesidir.

  Tamamen ücretsiz kullanım özelliğine sahip olarak sunulan 'www.kargofirmalari.org', 'Kargo Şubelerine Ulaşmanın En Kolay Yolu' slogonu ile Türkiye sınırları içerisinde bulunan herhangi bir kargonun bilgisini almak isteyen siz değerli kullanıcılarımıza, ücretsiz olarak erişim kolaylığı sunan bir web sitesi projesi üzerinde çalışmaktadır.

  Sizler için sürekli güncellenen ve sizlere ücretsiz olarak bilgi sunmayı hedefleyen 'www.kargofirmalari.org', siz değerli kullanıcılardan hiçbir hak talep etmemesinin yanında, Kargo Şubeleri bilgilerinin sizlere kolay ve hızlı bir şekilde bilgi verebilmesi için geliştirilmiştir.

  Sitemiz, Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüm kargo şubelerinin illerini, ilçelerini, şube isimlerini, şube kodlarını, telefonlarını ve faks numaralarını, adres bilgilerini ve kargo şubelerinin harita konumunlarına varana kadar en ufak ayrıntıyı bile sizlere sunmak için kurulmuştur.

  Kargolarla ve Kargo Şubeleri ile hiç bir bağlantısı olmayan 'www.kargofirmalari.org' sitemiz, Kargo Şubelerinin telefonlarını ve faks numaralarını vs. bulundurmakla kalmıyıp ayrıca, Kargo Şubelerinin mesai saatlerini, şube tiplerini ve Kargo Şubelerinin şube sayılarını da ücretsiz olarak ve hiçbir hak talep etmeden sizlere sunuyor.

  Tüm Kargo Şubelerinin bilgilerini ve adreslerini bir tek çatı altında toplayan 'www.kargofirmalari.org' sitemiz, ulaşmak istediğiniz Kargo Şubesinin bilgilerini tek bir tuş ile önünüze sermek için kurulmuştur. Ayrıca 'www.kargofirmalari.org' sitesi, siz değerli müşterilerimize, Kargo Şubelerinin bilgilerini almak için kolaylık sağlayan ve ücretsiz olarak sizlere sunarak, siz değerli vatandaşlardan hiç bir hak talep etmediği gibi, maliyetlerini sadece ve sadece 'www.kargofirmalari.org' sitesinde bulunan ve yasal olan 'Google AdSense' reklamları ile karşılamaktadır.

  kargofirmalari.org


Kargo Şubeleri Hakkındaki Tüm Bilgilere Anında Ulaşın!